Chylinska
portal ogłoszeniowy dla firm

Budownictwo

Precyzyjne odnawianie elementów aluminiowych
>> Renosmart


Renosmart to polska firma, która od wielu lat zajmuje się usługą, jaką jest lakierowanie cy też malowanie profili aluminiowych. Swoją ofertę kieruje głównie do firm i instytucji. Ich zlecenia pochodzą zatem od deweloperów mieszkaniowych i komercyjnych, generalnych wykonawców robót budowlanych oraz producentów zabudowy aluminiowo - szklanej. Firma wykonuje zarówno malowanie całej powierzchni, jak i wyznaczonych elementów. Odnawia, poprawia i nadaje nowy kolor elementom aluminiowych. Z oferty mogą skorzystać też architekci i koordynatorzy wykończeń wnętrz, firmy zajmujące się montażem stolarki okiennej oraz administratorzy budynków. Niezależnie od tego, z kim firma Renosmart współpracuje, zawsze dokłada wszelkich starań, by zlecenie było wykonane zgodnie z preferencjami i oczekiwaniami klienta. Firma świetnie doradza, ale ma również na uwadze potrzeby klienta. Malowanie profili aluminiowych wymaga precyzji i posiadania zmysłu estetycznego, czego zdecydowanie wykwalifikowanej ekipie z Renosmart nie brakuje!

Malowanie profili aluminiowych przez profesjonalistów

By malowanie profili aluminiowych było wykonywane na najwyższym poziomie, firma Renosmart korzysta z najlepszych lakierów. To podstawa do tego, by klient mógł cieszyć się z efektów usługi przez wiele lat. Ekipa z Renosmart ma do swojej dyspozycji technologie, które powstały z połączenia wieloletniej praktyki...


Adres:
Modlińska 45a
05-110 Jabłonna
mazowieckie

Producent pawilonów handlowych i innych obiektów
>> EFEKT Sp. z o.o.


EFEKT to producent pawilonów handlowych. Są to nowoczesne obiekty przeznaczone głównie do prowadzenia działalności gospodarczej. Pawilony handlowe z płyt warstwowych są wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i posłużą na wiele lat użytkowania. To alternatywa dla tradycyjnego budownictwa oraz dla wynajmów. Budynki z płyty warstwowej można dostosować do własnych potrzeb i wymagań. Firma EFEKT posiada długoletnie doświadczenie w produkcji tego typu obiektów i jej oferta jest naprawdę szeroka. Znajdziesz tam stróżówki tudzież portiernie, pawilony biurowe i gastronomiczne oraz wiele innych.

Nowoczesne hale, kioski i pawilony z płyt warstwowych

Hale z płyt warstwowych tudzież z płyty obornickiej robione są przez firmę EFEKT na specjalne zamówienie. Klient może dokonać wyboru wielkości hali, jej wyglądu zewnętrznego oraz udogodnień, jakie ma posiadać. Oferta tego producenta jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie idealny obiekt dla siebie, jak np. kioski handlowe z płyty obornickiej (z płyty warstwowej), kontenery handlowe, gastronomiczne i nowoczesne kontenery biurowe. Producent korzysta tylko z materiałów i komponentów najwyższej jakości, a klient otrzymuje gwarancję solidności i trwałości. Nowoczesne pawilony, w tym pawilon bazarowy, gastronomiczny, czy portiernie z płyt warstwowych to obiekty całoroczne.

...


Adres:
Krosin 7b
64-710 Połajewo
wielkopolskie

Najnowsze recenzje